Zielona Szkoła Łazy

W dniach 29 maja – 07 czerwca 2023 roku klasy 1a i 2a wyjechały na Zieloną Szkołę do Łaz. Świetnie się tam bawiliśmy ! Pogoda Nam dopisała. Cały czas świeciło słoneczko. W czasie pobytu graliśmy w piłkę na plaży, budowaliśmy budowle z piasku, kąpaliśmy się w basenie. Uczestniczyliśmy w wycieczce do Kołobrzegu. Tam zwiedzaliśmy miasto z przewodnikiem, płynęliśmy statkiem „Pirat”. Jednak największą przygodę przeżyliśmy biorąc udział w „Imprezie pirackiej”, którą prowadził, z naszym udziałem, pirat. Udowodniliśmy , że możemy zostać piratami wykonując różne zagadki przygotowane dla nas przez pirata. Przeciągaliśmy linę, „wędrowaliśmy we mgle” w poszukiwaniu dzwonka, wbijaliśmy gwoździe. Nie zapomnieliśmy także o lekcjach. Bardzo podobały Nam się dyskoteki i ognisko z kiełbaskami. Szczęśliwi i radośni wróciliśmy bezpiecznie do szkoły.

Domagała Aneta, Orlińska Magdalena.

Kategoria - Aneta Domagała, Informacje, Magdalena Orlińska.