Zbiórka kasztanów zakończona !

Już kolejny rok zbieraliśmy kasztany i żołędzie dla zwierząt leśnych. I tym razem nie zawiedliśmy!

Przypominam, że zima jest specyficzną porą roku, warunki atmosferyczne utrudniają zwierzętom zdobywanie pokarmu. Pożywienie jest pod pokrywą śnieżną albo jest zamarznięte. Musimy im pomóc. W tym roku w zbiórce wzięło udział 43 uczniów z klas I-V. Zebraliśmy 770,25 kg kasztanów i żołędzi! Kasztany i żołędzie, jak co roku, przekazaliśmy do Koła Łowieckiego „Szarak” w Grębocicach.


Oto lista uczniów najbardziej aktywnych w zbiórce!
1. Nikola Nykiel 70 kg kl.2d
2. Paulina Grześkowiak 65 kg kl. 4b
3. Marcel Sabat 57 kg kl.2a
4. Mateusz Sienicki 48 kg kl.2c
5. Michał Lizuraj 42,6 kg kl.2a
6. Kajetan Miedziński 37 kg kl.1b

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku aktywnie zaangażowali się w zbiórkę i dla których los zwierząt nie jest im obojętny. Dla wszystkich biorących udział w tegorocznej zbiórce będzie zorganizowana wycieczka do lasu w II semetrze.

Dziękujemy!
p. Aneta Domagała, p. Magdalena Orlińska, p. Iwona Bielec

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.