Zajęcia plastyczne z okazji” Dnia Matki”

15 maja i 18 maja klasy IIa i IIIa z okazji zbliżającego się „Dnia Matki” uczestniczyły w warsztatach plastycznych, które poprowadziła pani Elżbieta Niebudek. Aby samodzielnie wykonać kartkę ozdobną nie trzeba przejawiać talentu artystycznego, wystarczy zaangażowanie, cierpliwość i wyobraźnia. Do wykonania kartki potrzebne były kolorowe papiery, tekturki i elementy ozdobne. Każdy z uczestników mógł w dowolny sposób zaprojektować i ozdobić wybrane przez siebie formy, które później staną się wspaniałymi prezentami dla ukochanych Mam.

Zajęcia korzystnie wpłynęły na rozwój twórczości, indywidualność, wzbogaciły osobowość i pozwoliły wyrazić własne emocje , oraz cieszyły się dużą popularnością i zainteresowaniem.

Aneta Domagała, Ewa Wajs

Kategoria - Aneta Domagała, Ewa Wajs, Informacje.