Zajęcia pełne emocji

W ramach XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki, uczniowie klasy I b uczestniczyli w warsztatach na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie, prowadzonych przez przedstawicieli Centrum Nauki Kopernik.

Warsztaty dotyczyły tematyki ciśnienia- skąd się bierze, gdzie występuje i jakie ma znaczenie. Ten trudny temat został przedstawiony dzieciom w obrazowy i bardzo ciekawy sposób.
W drodze powrotnej do szkoły , uczniowie udali się do Szkoły Tanecznej Anima Danza na warsztaty prowadzone przez Mateusza Śmikiela. Pod kierunkiem instruktora dzieci poznały kroki tańca współczesnego, po czym ćwiczyły na kołach oraz na rurach gimnastycznych.
Dzieci wróciły do szkoły pełne energii i zadowolenia . Był to bardzo emocjonujący dzień.

Galeria zdjęć

XXI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki
Kategoria - Informacje.