XVII „WSPÓLNE KOLĘDOWANIE” – INTEGRACYJNE SPOTKANIE

W dniu 14.12.2023 r. Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych i Miejski Ośrodek Kultury w Głogowie zorganizował „XVII WSPÓLNE KOLĘDOWANIE - INTEGRACYJNE SPOTKANIE”. Organizatorzy zaprosili szkoły podstawowe, przedszkola, ośrodki szkolno-wychowawcze do wspólnego kolędowania, którego celem było pogłębienie współpracy integracyjnej między placówkami i podtrzymanie tradycji wspólnego kolędowania. W trakcie spotkania wystąpili przedstawiciele 13 placówek z terenu powiatu głogowskiego, wschowskiego i lubińskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 1b, 4a, 4b, 5a, 5c i 6b. W czasie występu zaśpiewali kolędę „Gdy się Chrystus rodzi”. Podczas wspólnego kolędowania u wszystkich zgromadzonych było można dostrzec na twarzach dobry humor, a atmosfera jaka panowała podczas śpiewania coraz bliżej przybliżała nas do Świąt Bożego Narodzenia.

Na koniec każda z placówek otrzymała podziękowanie w postaci dyplomu uczestnictwa i słodkiej niespodzianki.

Agnieszka Chmielowska, Justyna Kuchnik, Marta Burda

Kategoria - Agnieszka Chmielowska, Informacje, Justyna Kuchnik, Marta Burda.