XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

Grudzień jest szczególnym miesiącem. To czas, gdy już od pierwszych niemal dni, czujemy magię Bożego Narodzenia. W naszej szkole nastrój świąt również był widoczny przez różnego rodzaju akcje, konkursy, warsztaty. Jednym z takich klimatycznych wydarzeń był organizowany co roku przez świetlicę szkolną „Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek”. W tym roku minęło 15 lat tej tradycji ! 🙂 Konkurs odbył się w naszej szkole 12 grudnia 2019 roku. Zadaniem każdego z uczestników było wykonanie kolędy lub pastorałki.
Jury w składzie:
Pan Bartosz Krechowiec – Wicedyrektor Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Głogowie,
Pani Katarzyna Konwińska - Nauczyciel Muzyki w Szkole Podstawowej Nr 6 w Głogowie,
Pani Justyna Kuchnik – Nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej Nr 2 w Głogowie,
Ojciec Wiesław Broda - Katecheta, przedstawiciel Parafii Św. Klemansa Hofbauera w Głogowie.

Dzieci śpiewały najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Wszyscy prezentowali się znakomicie. Jednak zasady konkursu są nieubłagane: należy wyłonić zwycięzców. Jury po długich i burzliwych obradach 🙂 odczytało werdykt:
I miejsce – Sandra Drankiewicz (SP 2),
II miejsce – Oliwia Gendera (SP 11), Zosia Jacek (SP 13),
III miejsce – Kaja Iłowska (SP 14),
Wyróżnienia otrzymali:
Emma Kornas (SP 10),
Syntia Huchrak (SP 11),
Szymon Musialski (SP 2)

Zwycięzcom gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom dziękujemy za uczestnictwo, trud włożony w przygotowanie i zapraszamy za rok:-)

Wychowacy Świetlicy

Galeria zdjęć


XV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek
« z 2 »
Kategoria - Informacje, Konkursy.