Wyniki konkursów języka angielskiego

Miło nam poinformować, że również w II semestrze nasi uczniowie wzięli licznie udział w kilku konkursach języka angielskiego. Kolejny raz dzieci reprezentujące naszą placówkę osiągnęły wysokie miejsca na szczeblu ogólnopolskim. Warto dodać, że liczba uczestników jest nieporównywalnie większa, niż w konkursach niższego szczebla, a poziom trudności sprawia, iż należy docenić każdego, kto wziął udział w owych zmaganiach. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Fox” Maciej Pałatyński zdobył II miejsce w Polsce, w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Delta „Orzeł języka angielskiego” V miejsce zajął Hubert Rodzeń, Maksymilian Rodzeń VII miejsce, a Hania Sadulak VIII miejsce w kraju. W Ogólnopolskim konkursie języka angielskiego Edi Panda Maciej Pałatyński zdobył III miejsce, Oliwia Kaliciak VII, a Maja Kijowska IX miejsce w kraju. W ogólnopolskim konkursie „Forget-me-not” dyplomy uznania uzyskali Hubert Rodzeń i Szymon Grudzień. W konkursie „Leon” XVIII miejsce w Polsce zdobył Maciej Pałatyński, XIX Oliwia Kaliciak, XXV Hubert Rodzeń, XXVIII Błażej Musielak i Hania Sadulak oraz XXX Szymon Grudzień.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Daniel Chrzanowski
Kategoria - Informacje, Konkursy.