Wycieczka do wioski Świętego Mikołaja

17 grudnia klasa III b wyruszyła na wycieczkę do wioski Świętego Mikołaja. Gdy dotarła na miejsce już w drzwiach powitały ich elfy, Pani Mikołajowa oraz Święty Mikołaj. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Pierwszą z nich był egzamin na pomocnika Świętego Mikołaja, który dzieci zdały celująco i otrzymały dyplomy. Uczestnicy wycieczki bawili się w mydlanych bańkach oraz śniegu. Był również czas na to, by zaprezentować swój kunszt artystyczny i samodzielnie udekorować bombkę, która ozdobi później domową choinkę. Po przerwie śniadaniowej czekał zasłużony deser – własnoręcznie udekorowane przez dzieci pierniczki. Kto zjadł ich za dużo 🙂 mógł nadmiar kalorii spalić skacząc na dmuchanym zamku. Pani Mikołajowa pofarbowała uczniom włosy, a elfy pomalowały im twarze. Zwieńczeniem wycieczki było wspólne śpiewanie kolęd.

Grażyna Fiałkowska

Galeria zdjęć


Wycieczka do wioski Świętego Mikołaja
« z 2 »
Kategoria - Informacje.