Wycieczka do parku rozrywki Nenufar Club

14 czerwca 2022 r. uczniowie klasy 2 a i 2 b wraz opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Kościana. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Przygoda zaczęła się od podróży tratwą, którą popłynęliśmy w niezwykły rejs. Zwiedziliśmy okoliczne lądy, przepłynęliśmy również przez Jurajski Tunel z ruchomymi dinozaurami. Wyprawa po akwenie wodnym była także okazją do obserwacji przyrodniczych. Po dotarciu na suchy ląd ruszyliśmy po dalszą przygodę.

Kolejnych wrażeń dostarczył uczniom Zakręcony domek. Wybraliśmy się do starożytnego Egiptu, przemierzyliśmy labirynt, przeszliśmy przez Czarną Dziurę. Zawędrowaliśmy do Indiańskiej Wioski i Świata Bajek. Podziwialiśmy zabytki architektoniczne z różnych stron świata.

Program wycieczki wymagał od dzieci aktywnego udziału. Organizatorzy dostarczyli nam wspaniałej rozrywki. Było to wspaniałe przeżycie przepełnione wieloma atrakcjami.

Dzięki tej niezwykle udanej wycieczce uczniowie obu klas drugich wrócili wzbogaceni o wiedzę historyczno-przyrodniczą. Wszyscy uczestnicy otrzymali medal z pasowania na „Pirata”.

Ewa Wajs, Mirosława Matczak

Kategoria - Informacje.