Wycieczka do Dalkowa

20 maja, godzina 8, 4c,4d i 5c wraz z opiekunkami gotowi na przygodę!!!
” Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia w teczkę…”. 🙂
Wyruszyliśmy do Dalkowa. Mieliśmy zamiar odpocząć, ale nie było nam dane. Na miejscu niespodzianka! Dwie panie, które „zaprosiły” nas na dwugodzinny spacer po dalkowskich wzgórzach! Trzeba było widzieć nasze miny, no dobrze, jedna osoba była zadowolona, pani Lewicka. J Udało się, pokonaliśmy górki i pagórki i dotarliśmy bezpiecznie do parku, w którym powitały nas uśmiechy właścicieli. Czekało na nas ognisko, dzieciaki piekły kiełbaski oraz pianki. Animatorka zabaw zachęciła dzieci do aktywnego spędzenia czasu, inna „pani od przyrody” oprowadziła nas po ogrodzie i zafundowała darmowy prysznic. Na koniec sadziliśmy drzewka.
To była „fajowa” wycieczka!!!
I tak w tajemnicy, w Dalkowie działają czary…, wszystkie dzieci były grzeczne!!!
Jolanta Wilczyńska

Kategoria - Informacje.