Wycieczka do Dalkowa

28 września klasy Ia i IIb wybrały się na wycieczkę do Dendrofarmy do Dalkowa. Tam spacerowaliśmy po Zabytkowym Parku Dalkowskim, poznaliśmy drzewa rosnące w tym parku, mogliśmy dotykać ich kory, zbieraliśmy ich owoce i dowiedzieliśmy się bardzo ciekawych rzeczy o każdym z nich. Sądziliśmy również tuje, które zabraliśmy do domu, aby się nimi opiekować. W czasie wycieczki nie tylko się uczyliśmy, ale także bawiliśmy się. Przeciągaliśmy linę, skakaliśmy w workach, a także bawiliśmy się z Barym, to piesek, który bardzo lubi dzieci. Oczywiście nie zabrakło również ogniska, w którym upiekliśmy kiełbaski. Na koniec zakupiliśmy pamiątki. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Magdalena Orlińska, Aneta Domagała

Kategoria - Aneta Domagała, Informacje, Magdalena Orlińska, Z życia szkoły.