Wycieczka do Cottbus

29 listopada 45-osobowa grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Cottbus. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w manufakturze czekolady „Confiserie Felicitas“ w Hornow. Tam, oprócz warsztatów zdobienia czekolady, czekała na nas degustacja. Mieliśmy też przyjemność poznać założycielkę tego czekoladowego królestwa panią Goedele Matthyssen . Następnie udaliśmy się do planetarium na niesamowity spektakl o tym, czy jesteśmy jedynymi mieszkańcami wszechświata i jak mogłoby wyglądać życie na innych planetach. Pobyt u naszych zachodnich sąsiadów umożliwił nam doskonalenie umiejętności językowych. Mogliśmy je sprawdzić między innymi kupując świąteczne prezenty. Tradycyjnie wycieczkę zakończyliśmy wizytą na jarmarku świątecznym.

Galeria zdjęć


Wycieczka do Cottbus
« z 2 »
Kategoria - Informacje.