Wycieczka do chatki św. Mikołaja i Krainy Elfów w Żmigrodzie.

20 grudnia 2019 r. uczniowie klas IIIA i IIIC odwiedzili „Chatkę św. Mikołaja i Krainę Elfów”. Czekało tam na nich wiele atrakcji. Już od progu przywitał nas Elf, który zaprosił wszystkich do krainy bajek św. Mikołaja. W tym uroczym domku poczuliśmy klimat świąt, zobaczyliśmy krzątające się Elfy.

Podczas interaktywnego przedstawienia: „Uratujmy święta z Kubusiem Puchatkiem” mogliśmy cieszyć się śniegiem, mgłą i bańkami mydlanymi, śpiewaliśmy, tańczyliśmy w towarzystwie Kubusia Puchatka, Mikołaja i Elfów.

Wzięliśmy też udział w warsztatach plastycznych, dekorując bombki metodą decoupage i ozdabialiśmy pyszne pierniczki lukrem według własnego pomysłu. We wszystkich działaniach pomagały nam Elfy i pani Mikołajowa.

Dzieci skosztowały również słodkiej przekąski: brody Mikołaja i świątecznych śnieżynek. Cały pobyt uświetniła zabawa w dmuchanym zamku. Z pomalowanymi świątecznie buźkami pożegnaliśmy chatkę, by szukać śladów reniferów.

Dzieci wyjechały szczęśliwe z dyplomami pasowania na pomocników św. Mikołaja.

Z pewnością wizyta w „Chatce św. Mikołaja” wprowadziła nas w świąteczny nastrój.

Mirosława Matczak i Ewa Wajs

Galeria zdjęć


Wycieczka do chatki św. Mikołaja i Krainy Elfów w Żmigrodzie.
« z 2 »
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.