Wizyta brytyjskiego teatru ‘The Bear’

Po koniec listopada naszą szkołę po raz kolejny odwiedził brytyjski teatrzyk ‘The Bear’ ze spektaklem ‘Jackie and the Giant’. Przedstawienie miało charakter interaktywny – chętni uczniowie mogli współtworzyć spektakl i wcielić się w rolę małych aktorów. Oczywiście całość odbywała się wyłącznie w języku angielskim. Oprócz dialogów, piosenek i rymowanek dzieci musiały odpowiednio reagować na komunikaty trubadurów ćwicząc funkcje i środki językowe, przy okazji powtarzając gramatykę. Po występie nasi uczniowie mogli porozmawiać z gośćmi , zrobić sobie z nimi selfie i nagrać tik toka. Warto podkreślić, że wszystkie wydarzenia mają charakter cykliczny, a za każdym razem uczniowie naszej szkoły wiedzą więcej, reagują szybciej i uczą się poprzez działanie oraz praktykę.

Kategoria - Informacje.