W trosce o leśne zwierzęta

W październiku odbyła się w naszej szkole zbiórka kasztanów i żołędzi. Będą one doskonałym przysmakiem dla zwierząt leśnych- jeleni, saren i danieli podczas zbliżającej się srogiej zimy. Odbiorcami tych darów jesieni byli pracownicy Koła Łowieckiego "Szarak" z Grębocic.

Uczniowie naszej szkoły uzbierali łącznie 500,4 kg kasztanów i żołędzi.
Do najbardziej aktywnych klas należy zaliczyć:
Klasę 1 b - uzbierała 132 kg
Klasę 2 b - 125,2 kg
Klasę 2a - 74,3 kg
Klasę 3a - 49,5 kg

Na wyróżnienie zasługują następujący uczniowie:
Filip Kida z kl. 1 b - dostarczył 45 kg kasztanów i żołędzi
Dawid Szyc z kl. 2b - 41 kg
Michalina Jarosz z kl. 3a – 38,5 kg
Jakub Hadryś z kl. 2 b - 35 kg
Jan Zwolski z kl. 1 b - 33,5 kg
Milena Bachur z kl. 2 a - 33 kg
Alex Dafczyński z kl. 1 b - 27 kg

W imieniu Koła łowieckiego "Szarak" składamy serdeczne podziękowania wymienionym i tym niewymienionym uczniom, którzy włączyli się w tą zaszczytną akcję. Każdy kilogram przyniesionej karmy jest wyrazem Waszego szacunku i troski, jakim darzycie bezbronne leśne zwierzęta.

Bielec Iwona
Magdalena Orlińska
Aneta Domagała

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.