W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia

Zapalenie światełek na choince, wizyta Świętego Mikołaja i radosny nastrój to znak, że w naszej szkole rozpoczął się czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. W piątek 6 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem przy choince. Uczniowie z klasy 4 b zaprezentowali krótką inscenizację o choince, Mikołaju, prezentach, życzeniach świątecznych i wszystkim co się wiąże ze świętami. Inscenizacja była przeplatana piosenkami o tematyce świątecznej w wykonaniu uczennic z klasy 6 a. Podczas uroczystości uczennica klasy 2c Marcelinka Piechowiak w asyście aniołków wykonała piosenkę o Św. Mikołaju i jedną z najpiękniejszych kolęd „Cichą noc”. Największe poruszenie i najwięcej emocji wzbudziła jednak wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkich uczniów małym słodkim co nieco.
Uroczystość przygotowały realizatorki projektu edukacyjnego „W oczekiwaniu na święta” panie: Małgorzata Przewocka, Halina Nawizowska i Iwona Bielec.

Galeria zdjęć


W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia
Kategoria - Informacje.