V Międzyszkolny Konkurs na „Bożonarodzeniową ozdobę”

We wtorek 10 grudnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego dla uczniów o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych. Celem konkursu jest nie tylko wdrażanie do tradycji świątecznych, ale również uwrażliwianie na piękno i odkrywanie predyspozycji i zainteresowań uczniów. Wszystkie ozdoby były wykonane własnoręcznie przez uczniów, które okazały się małymi dziełami sztuki. Jury nie miało łatwego wyboru.

I miejsce – Oskar Rogowski – SP 12
II miejsce – Zuzanna Bawolska – SP 14 ; Maja Skokowska – SP 12
III miejsce – Maja Sznajder – SP 14 ; Jakub Marynik – SP2 ; Oliwia Chojnacka – SP 2

Wyróżnienia otrzymali:
Tomasz Łopusiński – SP 2
Rafał Boczula – SP 2
Dominika Grzelak – SP 6
Wojciech Pałka – SP 10
Damian Duda – SP 8
Wiktoria Blatkiewicz – SP 10
Oliwia Stępka – ZPSW
Maksymilian Wawrzyniak – SP 7
Aleksandra Wieczorek – SP 6


Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu umilili uczniowie klasy 2d, którzy zaprezentowali część artystyczną podczas, której mogliśmy wysłuchać wierszy o tematyce świątecznej oraz wspólnie zaśpiewać kolędy i pastorałki.

Po części artystycznej uczniowie wraz z przybyłymi nauczycielami zasiedli do wspólnego dekorowania świątecznych pierników. Był to wspaniała okazja do wspólnie spędzonego czasu oraz integracji między głogowskimi szkołami.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy wszystkim z okazji Świąt Bożego Narodzenia wiele miłości, radości i życzliwości oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2020

Organizatorzy

Galeria zdjęć


V Międzyszkolny Konkurs na „Bożonarodzeniową ozdobę”
Kategoria - Informacje.