Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Gdy 1 września 2021 r. po raz kolejny uczniowie przekraczali mury szkoły z żalem myśleli o minionych wakacjach, a następne wydawały się im tak odległe. Nic jednak nie trwa wiecznie! Nawet rok szkolny! Oto znów są na finiszu! Czas na odpoczynek!
Po 10 miesiącach wytężonej pracy uczniowie podczas uroczystego apelu zakończyli rok szkolny. Najlepszych uczniów ze średnią ocen co najmniej 4,75 i bardzo dobrym albo wzorowym zachowaniem wyróżniono dyplomami Wzorowego Ucznia i listami gratulacyjnymi dla rodziców. Uhonorowano również uczniów z najwyższą średnią ocen w szkole i na poziomach klas. Tegoroczny apel był szczególny i wyjątkowy ponieważ po 18 latach kierowania naszą placówką przedstawiciele uczniów i Rady Rodziców pożegnali panią Dyrektor Mariolę Kokot, która przeszła na emeryturę. W związku z bardzo gorącą aurą część artystyczna została zaprezentowana w mocno skróconej formie. Uczniowie usłyszeli piosenki w wykonaniu zespołu wokalnego i przestrogi wakacyjne, by wszyscy cali i zdrowi wrócili do szkoły po wakacjach.
Apel został przygotowany przez panią Annę Ryszkę i Halinę Nawizowską, a przeprowadzony przez uczniów klas 6 a i 6 b.

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.