Tydzień Pluszowego Misia

Miś to miła przytulanka, powiernik najskrytszych sekretów. Towarzyszy każdemu od najmłodszych lat. Tymi wszystkimi zaletami zasłużył sobie na szczególne traktowanie. W naszej szkole misiom był poświęcony projekt edukacyjny „Tydzień Pluszowego Misia”. Rozpoczął się 25 listopada w dniu ustanowionym jako jego święto. Dzieci przez cały tydzień przynosiły swoich ulubieńców do szkoły, wykonały misiowe plakietki, na muzyce uczyły się piosenek o misiach, czytały utwory literackie poświęcone misiom, poznały wartości odżywcze i lecznicze miodu. „Słodkim” akcentem projektu był kiermasz bułki z miodem – czyli niedźwiadkowym przysmakiem. Uczniowie klas I – III wzięli udział w konkursie plastycznym „Mój ukochany miś”. Wykonali przepiękne prace, różnymi technikami. Dziewięć z tych prac zostało wyróżnionych i nagrodzonych.

Koordynatorki projektu: M. Przewocka, H. Nawizowska, I. Bielec , B. Musiał

Galeria zdjęć


Tydzień Pluszowego Misia
Kategoria - Informacje.