Turniej Szachowy „Cztery pory roku”

W piątek, 13 grudnia 2019 r., w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się po raz kolejny Turniej Szachowy "Cztery Pory Roku- Zima".
Reprezentacja naszej szkoły, w składzie: Michał Grzebieniowski, Oskar Odonchimek, Oliwier Domaradzki oraz Tobiasz Reczek, godnie reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach na szczeblu miejskim. Do zawodów przystąpiło 46 szachistów z 12 głogowskich szkół podstawowych.
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz upominki, a na zwycięzców czekały puchary. W kategorii klas starszych w turnieju najlepszym okazał się: Michał Grzebieniowski z naszej szkoły, który zajął I miejsce.
Więcej informacji oraz fotorelację z turnieju można odnaleźć pod linkiem: kliknij tutaj

Galeria zdjęć


Turniej Szachowy „Cztery pory roku”
Kategoria - Informacje, Sport.