Trzydniowe warsztaty z angielskojęzycznymi studentami

Od poniedziałku 3 lutego do środy 5 lutego gościli u nas wolontariusze z programu Erasmus na co dzień pracujący przy projekcie Euroweek. Tym razem byli to Dinda z Indonezji oraz Roberto z Kolumbii. Obcojęzyczni animatorzy zorganizowali naszym uczniom sporo lingwistycznych rebusów, językowych łamańców i wyzwań w formie gier i zabaw. Goście opowiedzieli o sobie , a także przedstawili zwyczaje i obyczaje swoich krajów. W kolejnych dniach odpowiadali także na pytania uczniów i zadawali dzieciom pytania związane z naszym krajem. Był też czas na wspólne zdjęcia i mini konwersacje. Najbardziej w Polsce podoba im się przywiązanie do historii i szacunek do tradycji, o czym opowiedzieli klasom szóstym, wspomnieli również o tym, że warto być wdzięcznym i zadowolonym z tego co się ma, bo w ich krajach edukacja jest płatna i stać na nią niewielu. Kolejna okazja na wspólną przygodę z językiem angielskim już w maju podczas drugiej w tym roku edycji obozu językowego/szkoły liderów Euroweek.

Galeria zdjęć


Trzydniowe warsztaty z angielskojęzycznymi studentami
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.