Szkolny konkurs piosenki angielskiej

Dnia 2 czerwca odbył się w naszej szkole konkurs piosenki angielskiej. W konkursie udział wzięło 20 uczniów z klas IV-VIII. Uczniowie mieli możliwość spróbować swoich sił w różnorodnym repertuarze w języku obcym. Pojawiły się między innymi takie utwory jak: „Let it go” z filmu Kraina Lodu oraz „Shallow” z filmu Narodziny Gwiazdy. Na zakończenie konkursu występujący uczniowie wspólnie udekorowali tort. Był to dla wszystkich uczestniczących w tym wydarzeniu czas pełen dobrej energii, emocji i wzruszeń.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - uczennica klasy VIII a - Agnieszka Lech
II miejsce - uczennica klasy VII d - Julia Jędruch
III miejsce - uczennica klasy IV c - Magdalena Bundziów
Wyróżnienie otrzymały uczennice klasy IV c - Marcelina Piechowiak, Nika Michalska, Patrycja Woźniak oraz Zuzanna Krawczyk.

Utwór „Shallow” w wykonaniu Agnieszki Lech
Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
Konkurs przygotowały panie Iwona Wspaniała i Karolina Furmanowicz.


Kategoria - Informacje, Konkursy.