Szalone kurczaki z masy solnej!

Masa solna to niedrogi materiał plastyczny dla dzieci. Do jej wykonania potrzebujemy: sól, mąkę, wodę. Każdy z tych produktów znajdziemy obecnie w domach. Z masy solnej możemy tworzyć różnorodne prace, według określonego wzoru, czy z własnej wyobraźni. Projekt wykonania Szalonych kurczaków, jest propozycją mamy Marcela z klasy 2a. Pani Małgorzata w przystępny i humorystyczny sposób przedstawiła przepis na masę solną i kolejne etapy pracy. Instrukcję znajdziecie Państwo w załączniku.

Wspólna praca rodzica z dzieckiem będzie miała charakter terapeutyczny. A wykonane własnoręcznie kurczaki, przystroją nasz dom w okresie Świąt Wielkanocnych.

Życzę wspaniałej zabawy i efektownych kurczaków.

Arlena Kiziak

Przepis na szalone kurczaki zobacz
Kategoria - Informacje.