Sukces w konkursie Trivia 2019

W dniu 9 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Głogowie odbył się konkurs TRIVIA 2019 czyli SZTUKA PRZETRWANIA W KRZYŻOWYM OGNIU PYTAŃ. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Łukasz Iwaniec (7b), Bolesław Chruszcz i Kacper Dorożyński (7c) zajęli w tym konkursie I miejsce. Chłopcy zmierzyli się z przedstawicielami innych szkół w konkurencjach wiedzowych. Odpowiadali na pytania między innymi z geografii, przyrody, historii, zasad bhp. Ponadto konkurs wymagał od uczniów podstawowej wiedzy z zasad udzielania pierwszej pomocy, znajomości flag, rozpoznawania grzybów, owoców leśnych i drzew a także sprawności fizycznej np. przy przyszywaniu guzików czy budowaniu samolotów z papieru. Chłopcom serdecznie gratulujemy.

Galeria zdjęć


Sukces w konkursie Trivia 2019
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.