Sukces w konkursie „Nowy Świat wokół nas”

Nazywam się Lena Sobala-Zielińska. Jestem uczennicą klasy 4a. Wzięłam udział w konkursie „Nowy Świat Wokół Nas”, w którym zajęłam I miejsce. Organizatorem konkursu było Miejskie Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

Zadanienie konkursowe polegało na samodzielnym wykonaniu pracy plastycznej bez pomocy osób trzecich.

Celem konkursu było zaprezentowanie przez uczestników indywidualnych pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

Każdy ma swój własny sposób na nudę, oderwanie myśli, sposób na uzyskanie wewnętrznego spokoju i ogólnego zadowolenia. Pracę należało wykonać w formacie A4, dowolną techniką np. pastelami, ołówkiem, flamastrami, tuszem, węglem, techniką mieszaną, itp. Praca nie mogła być płaskorzeźbą ani być wypukła. Bardzo się cieszę z wygranej oraz z nagrody, którą otrzymałam. Dziękuję organizatorom konkursu.
Lena Sobala-Zielińska
Kategoria - Informacje, Konkursy.