Dzień Walki z Depresją

Szanowni Rodzice, Według raportów instytucji badawczych 1,5 mln Polaków choruje na depresję. 23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją i właśnie ta okazja zainspirowała Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II do organizacji TYGODNIA Z WALKI Z DEPRESJĄ, w dniach 21- 28 lutego 2021.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, wykładów, wywiadów oraz wysłuchania rozmów ze specjalistami zdrowia psychicznego, z osobami dzielącymi się swoim własnym doświadczeniem w obszarze utraty zdrowia emocjonalnego.

ZAPISY NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJE: zapisz się

Możesz zostać częścią wydarzenia, wypełniając anonimową ankietę. Twój głos pomoże przygotować raport, który zostanie opublikowany po zakończeniu wydarzenia, przyczyni się on do dostosowania narzędzi pomocy osobom cierpiącym na depresje oraz im bliskich.

ANKIETA: weź udział

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja odbywa się hybrydowo, jednakże organizatorzy zapewniają, że każdy zarejestrowany otrzyma dostęp do wszystkich nagrań online. Warto się więc zapisać się już dziś, aby być na bieżąco i otrzymać linki do transmisji.

Szczegóły wydarzenia:
czytaj

Z wyrazami szacunku,
Pedagodzy szkolni