ROZPOCZYNAMY FERIE ZIMOWE!

Z tej okazji życzymy wszystkim Uczniom naszej szkoły
bezpiecznych i udanych ferii zimowych.
Bawcie się dobrze i odpoczywajcie!
Do zobaczenia 14 lutego 🙂

Nadeszły już upragnione dla wszystkich ferie zimowe. Dla wielu z nas wolne dni od siedzenia przy komputerze podczas nauczania zdalnego. Czas wyjazdów, oddania się swoim pasjom i... odrobinę leniuchowania. Bo kto tego nie pragnie? Ale pamiętajmy, że nawet podczas takich chwil musimy wzmóc swoją czujność, aby ustrzec się przed nieprzewidzianymi kłopotami czy niebezpieczeństwem począwszy od noszenia maseczek ochronnych poprzez bezpieczne korzystanie z sieci internetowej ( Uwaga na cyberprzemoc!).

W ciągu ostatnich dni, uczniowie wiele czasu poświęcili na omawianiu zasad bezpieczeństwa i kultury w miejscach publicznych i w domu, zarówno w górach, nad morzem jak i na podwórku. A wyrazem tego są wykonane przez nich prace plastyczne, które znalazły swoje miejsce w ciągach komunikacyjnych szkoły. Autorzy tych prac zapraszają do obejrzenia galerii.

Nauczyciele odpowiedzialni za projekt:
Iwona Bielec, Beata Musiał, Iwona Tworkowska, Natalia Grochowska, Marta Chuda

Kategoria - Informacje.