Przedszkolaki w naszej szkole

W marcu 2023r w naszej szkole gościliśmy przedszkolaki z zaprzyjaźnionych przedszkoli nr 3 i nr 20. Dzieci i wychowawców powitała pani dyrektor Iwona Matyjas. Przedszkolaki uczestniczyły w zawodach i zabawach sportowych prowadzonych przez panią Iwonę Hnat nauczycielkę Wychowania Fizycznego przy współpracy z klasa III a i III c i dziewczętami z klasy V c ,VI a . Zajęcia sportowe miały na celu integrację dzieci, przybliżenie im atmosfery szkoły. Po rozgrzewce przy muzyce i zabawach dzieci uczestniczyły w wyścigach rzędów, biegały z pałeczką sztafetową, piłkami, ringiem, slalomem między tyczkami, poznały różne przybory sportowe.
Zajęcia okazały się dla dzieci wspaniałą przygodą, interesującą lekcją oraz świetną zabawą. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody.

Iwona Hnat, Ewa Wajs, Małgorzata Przewocka

Kategoria - Ewa Wajs, Informacje, Iwona Hnat, Małgorzata Przewocka.