Przedstawienie teatralne „Radosna Wielkanoc”

Są takie święta raz w roku, co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońca blasku i wielka miłość rośnie w nas.
Miłość do ludzi, do przyrody, w zielone każdy z wiosną gra,
a w naszych sercach radość trwa.

W dniach 12 - 13 kwietnia 2022 roku odbyły się w naszej szkole uroczyste przedstawienia z okazji Świąt Wielkanocnych, w którym uczestniczyli rodzice oraz uczniowie klas I - III. Uczniowie klasy I c pod opieką Pani Arleny Kiziak i Pani Magdaleny Dobrowlańskiej przygotowali spektakl teatralny nawiązujący do tradycji ludowych związanych z budzącą się do życia wiosną i zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Dzieci przybliżyły wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami. Mali aktorzy w kolorowych strojach prezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Barwne dekoracje oraz stół wielkanocny przystrojony pisankami, barankami, koszyczkiem, a także wielkanocna baba dodawały kolorytu i wprowadzały w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Aktorzy występujący na scenie:

KLASA 1C

Maksymilian Bednarowski
Marcel Błażejewski
Aleksander Bobowik
Maja Braciak
Wiktoria Górna
Nikola Grędziak
Barbara Grochowska
Adrian Gut
Julia Kałużna
Dastin Kowalski
Weronika Leszczyńska
Hubert Łucyszyn
Lena Mirga
Raisa Mirga
Lena Muniak
Zuzanna Rudnicka
Nela Sienkiewicz
Igor Święch

GOŚCINNIE

Liwia Łucyszyn, klasa 3b
Jakub Kałużny, klasa 3c
Lena Domaradzka, klasa 4a
Marcel Sabat, klasa 4a

Gratulujemy uczniom klasy Ic udanego występu. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu dekoracji rodzicom uczniów klasy Ic oraz o. Wiesławowi Brodzie za nagranie i montaż filmu.
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.