Projekt „Trener osiedlowy”

Zapraszamy uczniów do udziału w zajęciach sportowo - rekreacyjnych na boisku szkolnym realizowanych przez Gminę Miejską Głogów w ramach projektu „Trener osiedlowy”. Zajęcia trwają od kwietnia 2021 r. do października 2021 r.

Plan zajęć na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2:
Poniedziałek, godz. 16:00-18:00
Środa, godz. 16:00-18:00
Czwartek, godz. 16:00-18:00

Zajęcia mają charakter interdyscyplinarny i są dedykowane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, którzy samodzielnie wychodzą na dwór. Nie ma zapisów i zajęcia są bezpłatne. W ramach realizacji zadania po raz drugi przeprowadzone zostaną rozgrywki piłkarskie pod nazwą LIGA OSIEDLOWA. Z każdego boiska trener będzie wystawiał co najmniej jedną drużynę do rywalizacji ogólnomiejskiej, która potrwa 4 miesiące z finałem na stadionie Chrobrego Głogów pod hasłem Z BOISKA NA STADION 5.
Najważniejsze informacje o projekcie znajdują się na stronie internetowej: www.trenerosiedlowy.glogow.org
Kategoria - Informacje.