Projekt językowy Londyn-Cambridge

W dniach 7.12-11.12.2023 roku grupa uczniów z naszej szkoły wyjechała do Wielkiej Brytanii. Spędziliśmy 5 intensywnych dni w Londynie i Cambridge zawiedzając najpopularniejsze miejsca, m.in: West minister Abby, Tower of London, White Hall czy miasteczko uniwersyteckie oraz college w Cambridge. Dzieci mogły zwiedzić China Town, National Gallery, British Museum, Muzeum Historii Naturalnej , no i zrobić sobie zdjęcia na tle Big Bena. Doświadczyliśmy wszystkiego co brytyjskie, od rejsu po Tamizie, przejażdżki piętrowym autobusem Double-Deckerem, poprzez smaki fish and chips, aż po London Eye, z którego podziwialiśmy panoramę miasta. Obserwowaliśmy zmianę warty pod Pałacem Buckingham. Nasi uczniowie okazali się być bardzo dobrze zorganizowani, poradzili sobie z projektami językowymi, zagadkami, nie zgubili się w metrze, zamawiali, kupowali i radzili sobie z językiem angielskim głównie dlatego, że musieli.

Kategoria - Informacje.