Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prezydentach USA

Drużyna w składzie: Bolesław Chruszcz, Kacper Morgowski, Jakub Wspaniały i Kacper Dorożyński zdobyła I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Prezydentach Stanów Zjednoczonych dla klas IV-VI szkół podstawowych.

Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głogowie, a reprezentanci naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni.
Sprawdzana była nie tylko wiedza na temat poszczególnych prezydentów USA ale także umiejętność mówienia, publicznych wystąpień, sposób prezentacji przygotowanego wcześniej multimedialnego projektu oraz poprawność językowa i płynność wypowiedzi w języku obcym – całość odbywała się oczywiście w języku angielskim.

Gratulujemy!

Daniel Chrzanowski

Galeria zdjęć


Powiatowy Konkurs Wiedzy o Prezydentach USA
Kategoria - Informacje, Konkursy.