Powiatowy konkurs historyczno – plastyczny „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

8 maja w Teatrze im. A. Gryphiusa w Głogowie odbyła się VII gala POWIATOWEGO KONKURSU HISTORYCZNO - PLASTYCZNEGO "ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - BOHATEROWIE NIEZŁOMNI", którego organizatorem jest Stowarzyszenie "Patriotyczny Głogów". Konkurs jest objęty Honorowym Patronatem: Sejmu RP, Ministra Edukacji Narodowej, Instytutu Pamięci Narodowej. Miło nam poinformować, że wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

W kategorii klas IV - VI:
II miejsce - Nadia Florczyk kl. 6b
Wyróżnienie - Maciej Pałatyński kl. 5a


W kategorii klas VII - VIII
I miejsce - Mariusz Pałatyński kl. 8a
Wyróżnienie - Eliza Odonchimeg kl. 8b


Gratulujemy!
Fotorelację z gali można obejrzeć na stronie serwisu glogow.info.pl
Renata Niewiarowska
Jolanta Peciak
Kategoria - Informacje, Konkursy, Z życia szkoły.