Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Understand III rozstrzygnięty!

Za nami kolejna (trzecia) edycja multimedialnego konkursu języka angielskiego Understand.
Z każdym rokiem przybywa uczestników,a zadania są coraz bardziej wymagające.
Nietypowość konkursu polega na tym ,że mierzy on nie tylko sprawności językowe(czytanie ze zrozumieniem, słuchanie) ale także opanowanie i zastosowanie gramatyki oraz słownictwa w konkretnych sytuacjach językowych.
System mierzył czas podejmowania reakcji i szybkość odpowiedzi dlatego osoby o identycznej punktacji mogły zająć różne miejsca. Dodatkowo każda edycja zawiera solidną dawkę wiedzy o krajach angielskojęzycznych, tym bardziej gratulujemy wszystkim uczestnikom ,spośród których szczególnie wyróżnili się następujący uczniowie: Amelia Gabrysz 8 miejsce w Polsce/2 w województwie dolnośląskim; Kacper Morgowski 30 miejsce w Polsce i 7 miejsce w województwie dolnośląskim; Bolesław Chruszcz 10 miejsce w województwie dolnośląskim.

Daniel Chrzanowski


Kategoria - Informacje, Konkursy.