Obóz językowy Euroweek 2019 – sesja jesienna

Za nami kolejna edycja szkoły liderów Euroweek. Podobnie jak w latach poprzednich odbyła się ona w pięknym uzdrowisku Długopole-Zdrój. Uczestnictwo w licznych warsztatach: plastycznych, dziennikarskich, muzycznych, tanecznych, kulturowych zostanie na zawsze w pamięci uczestników, bo jest czymś więcej niż zwykłym obozem językowym – to nowe przyjaźnie, budowanie relacji, nabieranie pewności siebie i wiary we własne siły. Podczas pobytu na takim obozie dzieci nabywają licznych umiejętności: współpracy w grupie, wzajemnej pomocy i empatii. Te cechy charakteru, tak ważne we wszystkich płaszczyznach życia, trudniej jest wykształcić w warunkach szkolnych. Tam kształtują się liderzy, kwitnie kreatywność, a uczniowie razem z kolegami i koleżankami z innych części Polski rozwiązują problemy i zadania w nietypowy, oryginalny sposób. To także nauka odpowiedzialności, sprzątania po sobie, samodyscypliny, z czego dzieci obecne na obozie mogą być dumne. Podczas zajęć i zabaw zaobserwowałem ogromne wzajemne wsparcie, zaangażowanie i doping, a także pracę dla innych i współpracę. To wszystko sprawiło, że ten wyjazd był wyjątkowy. Zapraszamy chętne dzieci na sesję wiosenną w maju.

Galeria zdjęć


Obóz językowy Euroweek 2019 - sesja jesienna
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.