Obchody Dnia Ziemi pod hasłem „ Przywróć naszą Ziemię!”

W naszej szkole oprócz lekcji wychowawczej na której poruszano ten temat został ogłoszony konkurs o tematyce – „ Podziel się, jak Ty dbasz o planetę na co dzień”, w którym mieliście przedstawić swoje ekodziałania.

Nadesłaliście wiele ciekawych prac w postaci plakatów i prezentacji. Zapraszam Was do obejrzenia nagrodzonych prac. Szczególnie polecam obejrzenie prezentacji, które przedstawiają ciekawe pomysły na działania, które pomogą ratować naszą Ziemię.

WYNIKI KONKURSU:

• W kategorii klas I -III - I miejsce praca Pauliny Szumińskiej 3C ( praca ma formę książeczki)

• W kategorii klas IV – VI – I miejsce w kategorii plakat / Oliwier Domaradzki 6E

• W kategorii prezentacja / Nadia Florczyk 5B

"PRZYWRÓĆ NASZĄ PLANETĘ" Jak dbam o Ziemię.

• W kategorii klas VII – VIII – I miejsce w kategorii plakat / Oliwia Łuka 7

• W kategorii prezentacja / Julia Kulikowska 8

Jak dbam o planetę na co dzień.

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.