MIĘDZYSZKOLNY KONKURS INTERDYSCYPLINARNY „1 Z 10”

W czwartek 28 marca w Szkole Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Interdyscyplinarny „1 z 10”. Naszą szkołę reprezentował zwycięzca szkolnych eliminacji Bolesław Chruszcz, uczeń klasy VI c wraz z pięcioma kibicami. Udział w tym konkursie to nie tylko wykazanie się wiedzą z różnych dziedzin, ale przede wszystkim zapanowanie nad własnymi emocjami towarzyszącymi konkursowi i presją czasu, ponieważ na udzielenie odpowiedzi było tylko 5 sekund. Nasz reprezentant dzielnie walczył zarówno w pierwszej jak i drugiej rundzie, ale zabrakło mu odrobiny szczęścia, ponieważ był ostatnim zawodnikiem, który odpadł przed wielkim finałem. Ostatecznie zajął nielubiane przez zawodników 4 miejsce. GRATULUJEMY!

Opiekun grupy – Halina Nawizowska – nauczyciel przyrody i geografii.


Kategoria - Informacje.