Manewry and Odrą

W ramach przeciwdziałania uzależnieniom od gier komputerowych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w integracyjnej grze terenowej “Laserowy paintball – elektroniczne pole walki”. W ramach taktycznych manewrów plenerowych poszczególne drużyny wypracowywały odpowiednie strategię działania (poruszanie się w terenie, maskowanie, uderzenie z zaskoczenia), które umożliwią im odniesienie zwycięstwa. Oczywiście komunikaty cyfrowe i dźwiękowe w karabinach szturmowych były po angielsku, zatem integracja z jednostkami NATO prawie gotowa😉. Po bitwie przyszedł czas na ognisko z pieczonymi kiełbaskami i marshmellows oraz szkolne gawędy. Już we wtorek 14-stego czerwca kolejna edycja potyczki o Odrę.

Zobacz prezentację

Dorota Leśniewska-Bańczyk, Daniel Chrzanowski
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.