Laureaci konkursu fotograficznego „Fascynujący świat przyrody”

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs fotograficzny dla uczniów klas I - VIII: „Fascynujący świat przyrody” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było promowanie nowych talentów w twórczości fotograficznej, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności uczniów. Zgodnie z założeniem, nadesłane fotografie przedstawiały przyrodę Dolnego Śląska, ze szczególnym uwzględnieniem Głogowa i okolic. Zdjęcia wykonane przez uczniów ukazywały piękno otaczającej nas przyrody w całej unikalności i różnorodności fauny i flory okolic Głogowa.

Laureatkami konkursu zostały:
Martyna Grześkowiak kl. VIII a – I miejsce prace autora
Paulina Grześkowiak kl. VI b – II miejsce prace autora
Nikola Nykiel kl. III d – III miejsce prace autora

Gratulujemy naszym finalistkom i zachęcamy do udziału w następnym konkursie fotograficznym!

Magdalena Dobrowlańska, Arlena Kiziak

Kategoria - Informacje, Konkursy.