Konkurs przyrodniczy rozstrzygnięty!

Jak co roku uczniowie klas I-III uczestniczyli w konkursie przyrodniczym "Dokarmiaj zwierzęta zimą!". Uczniowie klas pierwszych mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną,dowolną techniką na dowolnym formacie. Drugoklasiści układali krzyżówkę z hasłem, a trzecioklasiści musieli wykonać karmnik. Wszyscy uczestnicy konkursu poradzili sobie z zadaniami wspaniale. A oto laureaci tegorocznego konkursu:

klasy I:
Aleksandra Miroś kl.1b
Natalia Bartkowiak kl.1c
Patrycja Woźniak kl.1c

klasy II:
Brajan Oszmaniec kl.2b
Hanna Sadulak kl.2a
Bartosz Przybyszewski kl.2a
Daniel Oszurko kl.2a

klasy III:
Magda Bundziów kl.1c
Paulina Grześkowiak kl.3b
Kornelia Lis kl.3b
Adam Młynarski kl.3b

Laureatom gratulujemy! Zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku.

p. A. Domagała, p. M. Orlińska
Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.