Konkurs Przyrodniczy „Dokarmiamy zwierzęta zimą”

28 stycznia została rozstrzygnięta kolejna edycja Konkursu Przyrodniczego "Dokarmiamy zwierzęta zimą". Cieszymy się , że znowu nas nie zawiedliście, wykonując ciekawe prace. Klasy pierwsze wykonywały prace plastyczne na wyżej wymieniony temat, klasy drugie miały za zadanie narysować plakat, a klasy trzecie przygotowywały karmniki dla ptaków. Oto laureaci:

Klasa I
I miejsce Kacper Sokołowski IA
II miejsce
Oliwia Ziąber IA
Samanta Ligenza IA
Hanna Dawgul IA
III miejsce Filip Podhorodecki IA

Klasa III
I miejsce Nikola Waszkowiak IIIB
II miejsce
Jakub Chruściel IIIA
Karol Młodziński IIIA
Brajan Czuczwara IIIA
III miejsce
Julia Gaś IIIA
Jakub Sekuła IIIA


Wszystkim gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Aneta Domagała, Magdalena Orlińska


Kategoria - Informacje, Konkursy.