Konkurs „Orzeł Języka Angielskiego”

Kolejny już raz miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Delta „Orzeł Języka Angielskiego” Nasi uczniowie dzielnie rywalizowali z uczniami z całej Polski zajmując wysokie miejsca. Kilkoro z nich zostało też laureatami konkursu. W kategorii klas trzecich IX miejsce zdobył Maciej Pałatyński z klasy 3a. W kategorii klas 5 Oliwia Kaliciak z klasy 5c zajęła X miejsce w Polsce. W kategorii klas szóstych Maksymilian Rodzeń z klasy 6a zajął VII miejsce w kraju. W tej samej kategorii wiekowej Martyna Luzarowska i Oliwia Łuka zajęły IX miejsce, a Julia Łuka X. Liczył się refleks, spostrzegawczość i szybkość udzielanych odpowiedzi oraz, oczywiście ich poprawność - tym bardziej gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie tym, którzy spróbowali-brawo!

Daniel Chrzanowski

Kategoria - Informacje, Konkursy, Z życia szkoły.