Konkurs kolęd w klasie III a „Hej kolęda, kolęda”

Dnia 2 lutego w klasie 3a już po raz kolejny odbył się konkurs kolęd - "Hej kolęda,kolęda". Celem konkursu było kultywowanie wśród uczniów polskiej tradycji śpiewania kolęd oraz umożliwienie uczniom prezentowania swoich talentów wokalnych.

Konkurs przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy z zaangażowaniem wykonywali przygotowane pod kierunkiem swoich rodziców kolędy. Prezentacje uczniów nagradzane były gromkimi brawami. Poziom konkursu był wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali przepięknie.

Jury pierwszy raz ze względu na panującą pandemię obradowało online. Po przesłuchaniu 13 uczestników, krótkich obradach, jury wyłoniło trzech laureatów.

Laureaci konkursu:
Zuzanna Jedynak – I miejsce
Lena Domaradzka – II miejsce
Kewin Michta – III miejsce
Zobacz https://sway.office.com/Gx5ntlXRskGYNLc1?ref=Link
Kategoria - Informacje.