Kolejne sukcesy z języka angielskiego

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie po raz kolejny zdobyli wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Understand”. W konkursie tym wzięło udział ponad 800 szkół, w tym szkoły dwujęzyczne, prywatne czy jezuickie, zatem konkurencja była bardzo duża. Aleksander Kuś z kl. Vc zajął 3 miejsce w województwie dolnośląskim i 63 w Polsce w swojej kategorii wiekowej. Martyna Luzarowska z kl. VIb zajęła 4 miejsce w województwie wśród uczniów klas 6 oraz 15 miejsce w kraju. Julia Łuka z kl. VId zdobyła 23 miejsce w Polsce i 5 w województwie. Na uwagę zasługują wysokie miejsca w województwie dolnośląskim; nasi uczniowie zdobyli wysokie miejsca i uzyskali bardzo dobre wyniki pokonując między innymi uczniów wrocławskich szkół: Oliwia Łuka 7 miejsce, Głuchowska Zuzanna 8 msc., Antczak Alicja 9 msc., Olejniczak Arkadiusz 10 msc., Kopcik Borys 11 msc., Sebastian 12 msc., Komajda Karolina 14 msc., Jarosz Matylda 15 msc., Odnochimeg Emila 18 msc., Grudzień Bartosz 19 msc., Nowicka Sandra 20 msc., Pałatyński Mariusz 21 msc., Antczak Gabriela 11 msc. wśród klas VIII.
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Daniel Chrzanowski

Kategoria - Informacje, Konkursy.