Kolejne sukcesy naszych uczniów w konkursach języka angielskiego

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie ponownie zajęli wysokie miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego online „Delta – Orzeł języka angielskiego”. Spośród ośmiorga dzieci biorących udział w konkursie pięcioro otrzymało tytuł laureata, trzem uczniom poszło bardzo dobrze, jednak w tej edycji nie udało im się zdobyć miejsc w czołówce. W kategorii klas czwartych wysokie miejsca zajęli: Maciej Pałatyński z klasy 4a - VI miejsce w Polsce, Błażej Musielak z klasy 4a - VII miejsce w kraju, Hubert Rodzeń z klasy 4a – VII miejsce w Polsce. W klasach starszych: Oliwia Kaliciak z klasy 6c zdobyła VI miejsce w Polsce, podobnie jak Maksymilian Rodzeń z klasy 7a, który także zajął VI miejsce w Polsce, w kategorii klas 7. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych edycji.

Daniel Chrzanowski

Kategoria - Informacje, Konkursy.