Kartka Wielkanocna dla…

Przed świętami Wielkiej Nocy uczniowie klas I-VIII wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji „Kartka Wielkanocna dla…..”pod patronatem Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy. Uczniowie z wielkim zapałem podjęli działania i powstały piękne, kolorowe kartki. Zostały one, wraz z życzeniami, drogą elektroniczna wysłane do licznych instytucji, m.in. do : Szpitala Powiatowego w Głogowie, Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego i Szpitala Zakaźnego we Wrocławiu, Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Głogowie, Fundacji „Owoc Głogu” w Głogowie, Policji, Wojska, Straży Granicznej, MOPS-u, aptek, sklepów spożywczych, drogerii, licznych DPS-ów oraz Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie. Dziękujemy wszystkim uczniom za ten gest.
Dziękujemy wszystkim uczniom za ten gest.

Iwona Bielec, Małgorzata Przewocka

Kategoria - Informacje, Z życia szkoły.