Jak zadbać o swoje zdrowie podczas nauki zdalnej?

Mamy już za sobą bardzo długi okres nauki zdalnej. Doświadczyliśmy na własnej skórze negatywnych konsekwencji wynikających ze zdalnego nauczania, to m.in. poczucie osamotnienia wynikające z izolacji, brak aktywności fizycznej, uczucie chronicznego zmęczenia, zniechęcenie, apatia, problemy zdrowotne wynikające z długiego siedzenia przed komputerem. W jaki sposób możemy przeciwdziałać niekorzystnym zjawiskom? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć cztery uczennice z klasy VI b: Nadia Florczyk, Kornelia Lis, Teresa Walczuk i Paulina Grześkowiak, które przygotowały prezentacje o zasadach zdrowego stylu życia, szczególnie podkreślając znaczenie dbałości o prawidłową postawę podczas zdalnej nauki.
Zapraszamy do obejrzenia!

Iwona Hnat, Magdalena Dobrowlańska

Prezentacja Nadii: otwórz prezentację
Prezentacja Kornelii: otwórz prezentację
Prezentacja Tereski i Pauliny: otwórz prezentację
Kategoria - Informacje, Nasze pasje.