III etap Powiatowego Konkursu Recytatorskiego – rozstrzygnięty!

1 czerwca 2021r. w Bibliotece Pedagogicznej w Głogowie odbyło się podsumowanie III etapu XX Powiatowego Konkursu Recytatorskiego. Celem konkursu było przybliżenie dzieciom twórczości polskich poetów, popularyzacja literatury dziecięcej oraz rozwijanie talentów recytatorskich. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół powiatu głogowskiego i polkowickiego. Wszyscy uczestnicy byli świetnie przygotowani i prezentowali wysoki poziom.

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zajęli miejsca w następujących kategoriach:

- w kategorii klas pierwszych: Dawid Szyc II miejsce
- w kategorii klas drugich: Jakub Wiszniewski III miejsce
- w kategorii klas trzecich: Zuzanna Jedynak III miejsce

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Mariola Kokot
– dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Głogowie

Kategoria - Informacje, Konkursy, Z życia szkoły.