I miejsce w konkursie „Wielkanocne pisanki”

7 kwietnia 2022 roku w Muzeum Archeologiczno – Historycznym w Głogowie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Wielkanocne pisanki”. Przedmiotem konkursu były przestrzenne, dowolnej wielkości pisanki wykonane i zdobione różnymi technikami. Konkurs adresowany był do uczniów ze Specjalnymi Potrzebami Edukacyjnymi.

Nasi uczniowie brali udział w dwóch kategoriach:
W kategorii klas III - IV
I miejsce zajął Dorian Waluch z klasy 2a
W kategorii klas IV - VIII
Wyróżnienie zdobył Tomasz Łopusiński z klasy 7e

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz życzymy radosnych świąt Wielkiej Nocy, pełnych miłości i nadziei, a także wielu okazji do miłych spotkań w gronie najbliższych.
Beata Kornas i Justyna Kaleta

Kategoria - Informacje, Konkursy.