Głogowski Konkurs Św. Mikołaja

W dniu Świętego Mikołaja czyli 6 grudnia 2019 r. w nowo otwartym głogowskim teatrze im. A. Gryphiusa odbyło się rozstrzygnięcie Głogowskiego Konkursu Św. Mikołaja. Prace naszych uczennic przedstawiające Św. Mikołaja – cudotwórcę zostały nagrodzone i wyróżnione spośród ponad 30 prac plastycznych. Marianna Aderek z klasy II b zajęła II miejsce w kategorii uczniów klas I -III, natomiast Wiktoria Kałat z klasy IIIc za swoją prace otrzymaławyróżnienie. Podczas gali wręczania nagród i podsumowania zmagań konkursowych spotkaliśmy starszych uczniów z klasy VII c, którzy wraz z br. Grzegorzem Prusiem tego dnia uczestniczyli w biegu miejskim o Św. Mikołaju.

Dziękujemy wszystkim za piękne prace plastyczne, wasze zaangażowanie i poświęcony czas na poznanie tego niezwykłego Świętego, którego wspomnienie przezywamy z początkiem grudnia.

Zespół katechetyczny

Galeria zdjęć


Głogowski Konkurs Św. Mikołaja
Kategoria - Informacje.